Resmed AirFit F30i Full Face

Resmed AirFit F30i Full Face


Resmed AirFit F30i Full Face

ResMed F30i Ağız Burun CPAP Maskesi burnunun deliklerine oturan ve ağzı kapsayan engebeli silikon, yepyeni bir seviyede konfor sunar.

Gözlük takanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sinir bozucu bükülmeler hakkında endişelenmeden herhangi bir pozisyonda uyuma esnekliği sağlar.

ResMed AirFit F30i Tam Yüz CPAP Maskesi burnunun deliklerine oturan ve ağzı kapsayan engebeli silikon, yepyeni bir seviyede konfor sunar. Gözlük takanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sinir bozucu bükülmeler hakkında endişelenmeden herhangi bir pozisyonda uyuma esnekliği sağlar.

Yüzüstü veya yan pozisyonda uyumayı tercih ediyorsanız, bu maske size ekstra destek sağlayarak bu zorlu pozisyonlarda da size en iyisini sunmak için tasarlanmıştır, böylece ödün vermek zorunda kalmadan en rahat pozisyonda uyuyabilirsiniz.

Hortum, kafanızın üst kısmından ResMed AirFit F30i‘ye bağlanır, bu da gece boyunca hareket etme özgürlüğü sağlar, bükülme ve dolaşmalardan uyku kesintileri yaşamaz. Hortum sizinle hemen hemen her yönde hareket edecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle en aktif uyuyanlarda bile dolaşmaz.